Volkan Demirel’e Güzeller Güzeli Eşini Nasıl ‘Tavladığını’ Soran Kullanıcı Tartışma Yarattı!

2010 yılından beri evli olan, hem ayrı ayrı hem de beraber magazin dünyasının sevilen isimlerinden eski Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ve eşi Zeynep Sever Demirel’i tanımayanınız yoktur! Bugün, @LuckyBesta adlı bir kullanıcının, Zeynep Sever Demirel’in güzelliğini vurgulayarak ‘Nasıl yaptın Volkan baba Allah aşkına nasıl bağladın kendine gel ders ver’ çağrısı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü ? Gelin tepkilere beraber bakalım!

Fenerbahçe’nin eski kalecisi Volkan Demirel ve tescilli güzel eşi, 2009 Miss Belçika güzeli Zeynep Sever Demirel’i hepiniz tanıyorsunuzdur diye düşünüyoruz.

2010 yılından beri evli olan ve iki tane dünya güzeli kızları olan çift, hem beraber hem de bireysel olarak magazin dünyasının sevdiği isimlerden.

Beraberliklerine herkesin imrendiği kesin. Hatta Zeynep Sever Demirel’in güzelliği başlı başlına, sosyal medya kullanıcılarının gündeminde olan bir şey!

Özetle, Zeynep Sever Demirel’in güzelliği, yıllardır dillere pelesenk olmuş bir güzellik! Haliyle, kimileri çifte nazar duaları okuyup beğenisini dile getirirken, kimileri de Zeynep Sever Demirel’in aşırı güzel olduğunu vurgulayarak nasıl Volkan Demirel’le beraber olduğunu anlayamadığını dile getiriyor ?

@LuckyBesta adlı kullanıcı da bugün tam olarak bunu yaptı. Volkan Demirel’e şu soruyu yöneltti:

1. Ve paylaşıma yorum yağmaya başladı? Gelin @LuckyBesta’nın sorusuna kimler nasıl cevap vermiş ve hatta genel olarak erkeklere hangi dersler verilmiş, ne gibi tavsiyelerde bulunulmuş beraber bakalım ?

2. ?

3. Çok yerinde.

4. Aynen öyle!

5. Sevmek ve sevilmek isteyenlerin ne yapması gerektiği bir bir sıralanıyor…

6. Bakınız:

7. İşte bir erkekte aranılan başlıca özelliklerden biri ?

8. Mesela…

9. Bu kadar basit!

10. O kadar doğru söylemiş ki! ❤️

11. Adeta!

12. Yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir