Sakatlığı Sebebiyle İngiltere’de Olan Beşiktaşlı Dele Alli’nin “Gülme Gazı” Kullandığı İddia Edildi

Disiplinsiz davranışları sebebiyle İngiltere’de tutunamayan Dele Alli, basına yansıyan görüntüleri sebebiyle bir kez daha gündeme oturdu. Dele Alli’nin ‘güldüren gaz’ olarak bilinen ve keyif verici madde kullandığı iddiası Ada basınında yer aldı. Sakatlığı sebebiyle İngiltere’de olan Dele Alli’nin ‘gülme gazı’ kullandığı iddia edildi.

Beşiktaş’ın Giresunspor karşısında 3-1 kazandığı maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş, Dele Alli ile ilgili sorulara verdiği cevaplarla yıldız futbolcunun gözden çıkarıldığını ima etti.

Dele Alli hakkında konuşan tecrübeli teknik direktör, “Dele Alli’yi konuşacak durumda değiliz. Dele konusunu pas geçiyorum. Hayırlısı olsun. Ben de dahil kulübün görevlisiyiz. Hepimiz gelip gideriz, önemli olan kulübün iyi olması” demişti.

İngiliz Daily Mail’in haberine göre ise Dele Alli’nin İngiltere’de ‘güldüren gaz’ olarak bilinen ve keyif verici madde olarak nitelendirilen gazı kullandığı iddia edildi.

Sosyal medyada yayılan bir görselde içki şişeleri ve “güldüren gaz” olarak da bilinen bir eğlence ilacı olan nitro oksit şişeleri de gözlerden kaçmadı. Dele Alli balon vasıtasıyla bu gazı soluduğu iddia edildi.

Haberde yer alan bilgilere göre bu gaz İngiltere’de yasal durumda fakat tedarikinin suç olması için hükumetin çalışmalara devam ettiği bilgisi yer alıyor.

Geçmişte İngiltere Milli Takım forması giyen Dele Alli’nin bu sezon sonunda Beşiktaş ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir