Elon Musk’tan ‘ciddi değil’ diyen Zuckerberg’e yanıt: ‘O bir tavuk’

Facebook, Instagram ve Threads sosyal medya platformlarının çatı şirketi Meta’nın Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, eski adı Twitter olan X sosyal medya platformunun sahibi Elon Musk ile yapacakları ‘kafes dövüşü’ hakkında Musk’ın ciddi olmadığını belirtti. Elon Musk ise bu sözlere X sosyal medya platformundan yanıt verdi.

Zuckerberg, X’e rakip olarak açtığı Threads üzerinden paylaştığı mesajda, dövüş için Musk’a gerçek bir randevu teklifinde bulunduğunu kaydederek, “Sanırım hepimiz Elon’un ciddi olmadığı konusunda hemfikiriz ve artık yolumuza devam etme zamanı” dedi.

‘MUSK DÖVÜŞ TARİHİ İÇİN KARAR VERMEDİ, ŞİMDİ DE…’

Anadolu Ajansı’nın haberine göre, Musk’ın dövüş tarihi için karar vermediğine işaret eden Zuckerberg, “Önce ameliyat olması gerektiğini söyledi. Şimdi de arka bahçemde pratik yapmayı öneriyor” ifadelerini kullandı. Elon Musk ise Meta CEO’sunun açıklamalarına, sahibi olduğu X platformu üzerinden, “Zuck bir tavuk” sözleriyle yanıt verdi.

Elon Musk, Mark Zuckerberg’e “Threads” adı verilen ‘Twitter alternatifi, metin tabanlı bir platform kuracağı’ yönündeki haberlerin ardından dövüş için meydan okumuştu. Zuckerberg de 22 Haziran’da sosyal medyada yaptığı paylaşımda ‘kafes dövüşü’ teklifini kabul ettiğini duyurmuştu. Musk, X sosyal medya platformundan yaptığı açıklamada, en erken tarihte dövüşmeye istekli olduğunu bildirmişti. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir